O NAS
Grzegorz Polaczyk (1985)
 Po raz pierwszy wsiadłem do kajaku mając 11 lat. Początkowo nie wiązałem większych nadziei z tym sportem. Bawiło mnie pływanie. W 2002 r. na mistrzostwach świata juniorów nieoczekiwanie wywalczyłem indywidualnie złoty medal. Od tego momentu zmieniłem podejście do sportu. Kajaki stały się moją pasją. Wydawało mi się, że każdym dniem jestem coraz lepszy. Potwierdzenie tego znalazłem w następnym roku, wygrywając mistrzostwa Europy juniorów. W 2004 r. zadebiutowałem w seniorach w Skopie, gdzie byłem szósty. Cieszyłem się, bo otrzymałem nominację na igrzyska olimpijskie do Aten. Tam wystartowałem z zapaleniem płuc i 40 stopniową gorączką , ale i tak zająłem punktowane, siódme miejsce. Potem przyszły kolejne sukcesy. Zostałem młodzieżowym mistrzem Europy w zespole (2005, 2006,2007), brązowym medalistą (2008) i wicemistrzem indywidualnie (2005, 2008) oraz mistrzem świata w zespole (2007). Mam na koncie złoty medal mistrzostw Europy seniorów w drużynie (2008, 2010), jestem wicemistrzem Europy seniorów w zespole (2006) i brązowym medalistą mistrzostw świata (2006), wygrałem World Ranking indywidualnie (2009) i zajął piąte miejsce w Pucharze Świata (2009), byłem drugi indywidualnie w Pre World Champion (2010).W 2011r. zostałem wraz z bratem Mateuszem Vice-mistrzem Europy Wielokrotnie zdobywałem medale mistrzostw Polski i zajmowałem miejsca w Pucharach Świata. Swoich sił próbowałem też w kajkarswie klasycznym, jestem brązowym medalistą MP na dystansie 500m. Ósme miejsce na Pucharze Świata w Bratysławie oznacza że w kajakarstwie slalomowym nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. 


Mateusz Polaczyk (1988)

Rozpocząłem międzynarodowe starty od wygrania zawodów Nadziei Olimpijskich na Słowacji w 2004 roku. Rok później święciłem triumf w Pre World i  byłem drugi indywidualnie jak i zespole w mistrzostwach Europy juniorów. Rok 2006 zakończyłem złotym medalem mistrzostw świata juniorów i brązowym w zespole seniorów i mistrzostw Europy juniorów indywidualnie. Mam w swojej kolekcji wszystkie kolory medali z młodzieżowych mistrzostw Europy w drużynie, po ten z najszlachetniejszego kruszcu sięgnąłem w 2007 roku, rok później stanąłem na najniższym stopniu podium. W tym roku zostałem wicemistrzem Świata seniorów wymienia swoje sukcesy trzykrotny mistrz Europy seniorów w K1x3 (2008, 2010,2011), wielokrotny medalista mistrzostw kraju oraz mistrz Europy Młodzieżowców i Vice mistrz Świata seniorów w roku 2011. Na Igrzyskach w Londynie wywalczyłem 4 miejsce, to nie koniec Rio czeka na Polaczyków.


Łukasz Polaczyk (1989)
Miałem siedem lat kiedy rozpocząłem swoją przygodę z kajakiem. Pływając w kadrze narodowej juniorów zdobyłem z bratem Mateuszem złoty medal mistrzostw Europy juniorów w Nottingham (2006), indywidualnie uplasowałem się na 9. miejscu. Rok później w Krakowie, na zawodach tej samej rangi, zająłem 4. miejsce indywidualnie. Skończywszy wiek juniora przeszedłem do kategorii młodzieżowców. Startując w Solkan w młodzieżowych mistrzostwach Europy w 2008 roku z Grzegorzem i Mateuszem sięgnęliśmy po brązowy medal w konkurencji K1x3, a indywidualnie zająłem 16. lokatę. Rok później w mistrzostwach Polski seniorów zająłem 3. miejsce indywidualnie, a w konkurencji zespołowej z Grzegorzem i Mateuszem stanęliśmy na najwyższym stopniu podium. W zeszłym roku zająłem 2. miejsce w zespole z Mateuszem podczas MME w Lipsku. Pod koniec 2010 roku wyjechałem do Nowej Zelandii do zaprzyjaźnionej rodziny kajakowej w roli trenera oraz z myślą o podwyższaniu swoich umiejętności. 
Rafał Polaczyk (1992)
 Pierwszy raz wsiadłem do kajaka w wieku 6 lat i tam już zostałem. Po 13 latach uprawiania tego niesamowitego sportu zdobyłem w 2008r. Mistrzostwo Europy oraz srebrny medal Mistrzostw Świata w zespole indywidualnie zajmując 7 miejsce na obydwu startach . W 2009 zająłem 4 i 5 miejsce podczas Mistrzostw Europy oraz Mistrzostwo Polski. 2010 rok przyniósł mi 3 i 5 miejsce na Mistrzostwach Europy oraz 6 i 14 na Mistrzostwach Świata i zdobyłem Mistrzostwo Polski. W pierwszym roku młodzieżowca zająłem 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów ,a wraz z Mateuszem 4 miejsce na Mistrzostwach starego kontynentu w zespole w indywidualnej walce zająłem 7 pozycje. Na Młodzieżowych Mistrzostwach kraju ustąpiłem miejsca starszemu bratu Mateuszowi zajmując 3 miejsce. W sezonie 2012 zdobyłem brązowy medal Młodzieżowych mistrzostw Europy, srebro na MP w slalomie i złoto na MMP.